zur Kasse insgesamt: 0,00 €
⚠️ Kaupan suomenkielinen versio on parhaillaan käännettävänä ja saattaa sisältää kielellisiä virheitä tai puutteellisia käännöksiä. Kaikkien tuotteiden ja koko kaupan version arvioitu valmistuminen suomeksi on joulukuun 2024 loppuun mennessä. Jos et löydä etsimääsi tuotetta, siirry englannin- tai saksankieliseen versioon.

Neue Artikel

CONTROL CuSi3-hitsauslanka 1 kg 0,8 mm MIG

CONTROL CuSi3-hitsauslanka 1 kg 0,8 mm MIG
CONTROL CuSi3-hitsauslanka 1 kg 0,8 mm MIG

Verfügbarkeit: ✅ Versandbereit

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

33,00 €

Stk.
  • neu

Supistusadapteri naarasliitäntä 35/50 – urosliitin 10/25

Supistusadapteri naarasliitäntä 35/50 – urosliitin 10/25
Supistusadapteri naarasliitäntä 35/50 – urosliitin 10/25

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

6,00 €

Stk.
  • neu

Supistussovitin naarasliitäntä 10/25 – urosliitin 35/50

Supistussovitin naarasliitäntä 10/25 – urosliitin 35/50
Supistussovitin naarasliitäntä 10/25 – urosliitin 35/50

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

6,00 €

Stk.
  • neu

Kuparin pehmeäjuoksutteinen juotosneste CWK 250 g

Kuparin pehmeäjuoksutteinen juotosneste CWK 250 g
Kuparin pehmeäjuoksutteinen juotosneste CWK 250 g

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

17,00 €

( 1 kg = 68,00 € )
Stk.
  • neu

Abicor Binzel roiskeenestoon tarkoitettu suihke 400 ml

Abicor Binzel roiskeenestoon tarkoitettu suihke 400 ml
Abicor Binzel roiskeenestoon tarkoitettu suihke 400 ml

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

5,00 €

( 1 kg = 11,11 € )
Stk.
  • neu

Abicor Binzel -plas­maelektrodi Abiplas CUT 110 -polttimeen – 5 kpl

Abicor Binzel -plas­maelektrodi Abiplas CUT 110 -polttimeen – 5 kpl
Abicor Binzel -plas­maelektrodi Abiplas CUT 110 -polttimeen – 5 kpl

Verfügbarkeit: ⚠️ Fast ausverkauft

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

21,00 €

Stk.
  • neu

Sinkin pehmeäjuotosneste ZWN 250 g

Sinkin pehmeäjuotosneste ZWN 250 g
Sinkin pehmeäjuotosneste ZWN 250 g

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

13,00 €

( 1 kg = 52,00 € )
Stk.
  • neu

LF nro 3 -juotospasta, sivellin kannessa, 100 g, pehmeäjuottoon

LF nro 3 -juotospasta, sivellin kannessa, 100 g, pehmeäjuottoon
LF nro 3 -juotospasta, sivellin kannessa, 100 g, pehmeäjuottoon

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

16,00 €

( 1 kg = 160,00 € )
Stk.
  • neu

ARMACK AMASAN HS -juotospasta 100 g

ARMACK AMASAN HS -juotospasta 100 g
ARMACK AMASAN HS -juotospasta 100 g

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

9,00 €

( 1 kg = 90,00 € )
Stk.
  • neu

ARMACK-kupari aerosolina 400 ml

ARMACK-kupari aerosolina 400 ml
ARMACK-kupari aerosolina 400 ml

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

12,00 €

( 1 l = 30,00 € )
Stk.
  • neu

Kupari-fosforikovajuote L-CuP6 2x2x500mm (1 kpl)

Kupari-fosforikovajuote L-CuP6 2x2x500mm (1 kpl)
Kupari-fosforikovajuote L-CuP6 2x2x500mm (1 kpl)

Verfügbarkeit: ✅ Versandbereit

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

2,00 €

( 1 kg = 117,65 € )
Stk.
  • neu

Pehmeäjuote Sn97Cu3 2,5 mm 100 g kuparin pehmeäjuottamiseen

Pehmeäjuote Sn97Cu3 2,5 mm 100 g kuparin pehmeäjuottamiseen
Pehmeäjuote Sn97Cu3 2,5 mm 100 g kuparin pehmeäjuottamiseen

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

15,00 €

( 1 kg = 150,00 € )
Stk.
  • neu

Hartsisidosteinen hiomalaikka 125x7,0 CER24T BF27 ABRAS Inox Omega

Hartsisidosteinen hiomalaikka 125x7,0 CER24T BF27 ABRAS Inox Omega
Hartsisidosteinen hiomalaikka 125x7,0 CER24T BF27 ABRAS Inox Omega

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

9,00 €

Stk.
  • neu

Katkaisulaikka 230x1.9 A30S BF41 ABRAS Inox Sprint

Katkaisulaikka 230x1.9 A30S BF41 ABRAS Inox Sprint
Katkaisulaikka 230x1.9 A30S BF41 ABRAS Inox Sprint

Verfügbarkeit: ✅ Versandbereit

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

3,00 €

Stk.
  • neu

VULCANE EXPRESS -juottosarja laukussa

VULCANE EXPRESS -juottosarja laukussa
VULCANE EXPRESS -juottosarja laukussa

Verfügbarkeit: ⚠️ Fast ausverkauft

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

231,00 €

Stk.
  • neu

ARMACK-messinkiaerosoli 400 ml

ARMACK-messinkiaerosoli 400 ml
ARMACK-messinkiaerosoli 400 ml

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

13,00 €

( 1 l = 32,50 € )
Stk.
  • neu

Nro 1 -sivellin juotosaineille

Nro 1 -sivellin juotosaineille
Nro 1 -sivellin juotosaineille

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

2,00 €

Stk.
  • neu

Valikko Haku Kategoriat Lisää Sivupalkki

nach oben
Sklep jest w trybie podglądu
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper.pl